Naujienos

Pasiūlymai keliaujantiems: su LKU mokėjimo kortele atostogaukite pigiau

Mastercard-booking-hertz-lku-mokėjimo-kortelės-pasiūlymas

Artėjanti vasara pranašauja ir artėjančias atostogas, keliones, nepakartojamus įspūdžius. LKU kredito unijų grupė kartu su partneriu „Mastercard“ šoka į šiltojo sezono traukinį, savo klientams pasiūlydami vasariškas nuolaidas. Dabar užsisakykite apgyvendinimo paslaugas per „Booking.com“ platformą arba išsinuomokite automobilį iš pasaulinio automobilių nuomos tinklo „Hertz“ pigiau.

Tarptautinė viešojo apgyvendinimo įstaigų užsakymo internetu platforma „Booking.com“ yra vienas iš dažniausių keliaujančiųjų pasirinkimų. Dabar LKU „Maestro“, „Mastercard Standard“ arba „Mastercard Business“ mokėjimo kortelių turėtojai, užsisakę apgyvendinimo paslaugą per „Booking.com“, gali atgauti net iki 6 % sumokėto rezervacijos mokesčio.

  • Daugiau apie „Booking.com“ pasiūlymą sužinokite čia.

O jei apgyvendinimo įstaigą nuspręsite pasirinkti per kitą paslaugos teikėją, LKU kredito unijų grupė kartu su „Mastercard“ turi pasiūlymą ir „Preferred Hotels & Resorts“ platformos vartotojams. Rezervuokite viešbutį per „Preferred Hotels & Resorts“ platformą, vienijančią daugiau nei 650 viešbučių ir rezidencijų 85 šalyse, o atsiskaitę turima LKU mokėjimo kortele gaukite 4 nakvynes už 3 kainą!

  • Daugiau apie „Preferred Hotels & Resorts“ pasiūlymą sužinokite čia.

O nusprendę pasirinktą šalį arba miestą patyrinėti išsinuomotu automobiliu, tai gali padaryti per tarptautinę automobilių nuomos platformą „Hertz“. Už paslaugą atsiskaičiusieji savo turima LKU „Mastercard Standard“ arba „Mastercard Business“ mokėjimo kortele gaus 10 % nuolaidą automobilio nuomai visame pasaulyje!

  • Daugiau apie „Hertz“ pasiūlymą sužinokite čia.

Taip pat lengvai ir greitai išsinuomoteri automobilį galite ir per „Rentalcars.com“, o užsakymą apmokėję turima LKU mokėjimo kortele gausite 10 % nuolaidą pasirinkto automobilio nuomai!

  • Daugiau apie „Rentalcars.com“ pasiūlymą sužinokite čia.

Dar daugiau, kad kelionių ir atostogų neapkartintų nenumatyti atvejai, LKU „Mastercard Standard“ ir „Mastercard Business“ mokėjimo kortelių turėtojai gali pasinaudoti ir Kelionių draudimo paslauga. Keliaudami jauskitės saugūs ir užtikrinti.

Jei Jus domina Kelionių draudimo paslauga, nedelskite ir kreipkitės į savo kredito uniją. Daugiau informacijos:

  • Kelionių draudimas „Mastercard Standard“ kortelių turėtojams čia.
  • Kelionių draudimas „Mastercard Business“ kortelių turėtojams čia.

Keliaukite ir kurkite akimirkas, kurias prisiminsite visą gyvenimą!

Atgal