Skatinamoji finansinė priemonė „Atviras kreditų fondas 3“ (AKF3) yra skirta sudaryti palankesnes sąlygas įmonėms gauti finansavimą verslo projektams įgyvendinti žemesnėmis nei rinkos kainomis, kuomet siekiama pradėti naują veiklą, palaikyti ir stiprinti esamą verslą ar plėstis.

Kreditai teikiami įvairaus dydžio įmonėms ir verslininkams.

Maksimalus kredito dydis neribojamas. AKF3 lėšų dalis viename kredite negali būti didesnė nei 75 proc. ir negali viršyti 750 tūkst. Eur.

Didžiausios galimos palūkanos – 3 mėn. EURIBOR + iki 3 proc. marža.

  • Kreditas ir finansinė nuoma (lizingas) – iki 120 mėn.
  • Finansavimas kredito linijos forma – 36 mėn.

Kreditai skirti įmonės investicijoms finansuoti ir (ar) apyvartinio kapitalo trūkumui papildyti, jeigu toks finansavimas yra susijęs su įmonės naujos veiklos pradėjimu arba jau egzistuojančios veiklos stiprinimu, plėtra.

Investicijoms skirtais kreditais laikomi tokie kreditai, kai jo dalis, skirta investicijoms finansuoti, sudaro ne mažiau nei 51 proc. visos kredito sumos, o likusi kredito dalis gali būti skirta apyvartinio kapitalo trūkumui papildyti. Visais kitais atvejais vertinama, kad visas kreditas yra skirtas apyvartinio kapitalo trūkumui papildyti.

Svarbu! AKF3 kredito lėšos negali būti naudojamos:

  • Kredito gavėjo ar kito ekonominę veiklą vykdančio subjekto esamiems finansiniams įsipareigojimams finansuoti ar jam restruktūrizuoti.
  • Kredito lėšos negali būti skirtos dividendams išsimokėti, kapitalui mažinti išmokant lėšas kredito gavėjo dalyviams, savoms akcijoms supirkti ar kitokiems mokėjimams atlikti iš kapitalo kredito gavėjo dalyviams ir (ar) fiziniams ir juridiniams asmenims, taip pat negali būti skirtos kreditams grąžinti arba suteikti kredito gavėjo dalyviams ar su jais susijusiems fiziniams ir juridiniams asmenims.
  • Kredito gavėjo finansinių įsipareigojimų refinansavimui.
  • Nekilnojamojo turto plėtrai, t. y. nekilnojamam turtui pirkti ir (ar) statyti, ir (ar) investicijoms į nekilnojamojo turto būklės pagerinimą, siekiant jį parduoti, nuomoti ar kitu būdu perleisti kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims, o ne naudoti savo (tarp jų ir savo patronuojamųjų įmonių, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos įmonių grupių konsoliduotosios finansinės atskaitomybės įstatymo 3 straipsnio 8 dalyje, arba kitų patronuojančiosios įmonės, kaip ji apibrėžta Įmonių grupių konsoliduotosios finansinės atskaitomybės įstatymo 3 straipsnio 9 dalyje, patronuojamųjų įmonių) veikloje.
  • – Gyvenamosios paskirties nekilnojamajam turtui pirkti ir (ar) statyti, ir (ar) investicijoms į gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto – pastato (statinio) esminį pagerinimą, kaip apibrėžta Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 2 straipsnio 20 dalyje.
  • – Krovininėms transporto priemonėms, kaip jos suprantamos Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekse, įsigyti.
  • – Reglamento (ES) Nr. 1407/2013 1 straipsnio 1 ir 2 dalyse išvardytais atvejais.

Žemiau galite pateikti kredito užklausą ir mes su Jumis susisieksime
mėn.

Palūkanų norma: 11,9%

Sutarties sudarymo mokestis: 2%

BVKKMN: 14,81%

Paskolos kaina: 5743,21

Mėn. įmoka

235,13

Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Bendros vartojimo kredito kainos skaičiavimo pavyzdys: jei suteikiamas 5000 € kreditas, kai sutarties trukmė – 24 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 11,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2 %, tuomet bendros kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 14,83%, bendra mokėtina suma – 5743,21 €, mėnesio įmoka – 235,13 €.

 

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuojama laikant, kad kreditas yra išmokėtas sutarties pasirašymo dieną ir visą kredito laikotarpį sutarties sąlygos, palūkanos ir mokesčiai nekeičiami, o sutarties sąlygos vykdomos laiku.

 

mėn.

Palūkanų norma: 5%

Sutarties sudarymo mokestis: 1%

BVKKMN: 5,34%

Paskolos kaina: 53877,02

Mėn. įmoka

445,48

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

mėn.

Palūkanų norma: 5%

Sutarties sudarymo mokestis: 1%

BVKKMN: 5,34%

Paskolos kaina: 53877,02

Mėn. įmoka

445,48

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo Jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

X
Ačiū, Jūsų paraišką gavome.