Administracijos darbuotojų kontaktiniai duomenys

Andrius Mackonis

Administracijos vadovas

Tel. +37061459884

andrius@uku.lt

Edita Aleksandravičienė

Vyr. finansininkė

Tel. +37067037054

edita@uku.lt

Ernesta Kuniauskaitė-Stankevičienė

Klientų vadybininkė

Tel. +37067850378

ernesta@uku.lt

Aurelija Mackonienė

Klientų vadybininkė

Tel. +37061017100

aurelija@uku.lt

Inga Šileikienė

Klientų vadybininkė

Tel. +37068600969

inga@uku.lt

Tomas Valauskas

Verslo klientų vadybininkas

Tel. +37067733011

tomas@uku.lt

Utenos kredito unijos rekvizitai

Buveinė: Aušros g. 34-3, LT–28146 Utena, Lietuva
Telefonas: 8 389 50995
E. paštas: info@uku.lt
Įmonės kodas: 110088423 Juridinių asmenų registre
Banko kodas: 50145
SWIFT kodas (BIC): LCKULT22
LEI kodas: 213800ZIG2Q1IA6JEM88