Kreditai ūkininkams, lengvatinės paskolos žemės ūkiui

Utenos kredito unija įkurta žemdirbių iniciatyva, todėl čia jiems skiriamas ypatingas dėmesys, stengiamės, kad skolinimosi sąlygos jiems būtų palankiausios.

 

Ūkininkai mus renkasi dėl to, kad dažnai esame kur kas operatyvesni ir lankstesni nei bankai, galime geriau įsigilinti į jų poreikius ir pasiūlyti optimalius sprendimus.

Mes padėsime Jums rasti papildomų lėšų Jūsų ūkio projektams įgyvendinti, žemės ūkio technikai, žemei ar kitam turtui įsigyti, nesvarbu ar projektas bus vykdomas su ES parama ar be jos. Utenos kredito unijoje visuomet rasite draugišką atmosferą, konsultantai bendraus ne finansiniu žargonu, o visiems suprantamais terminais.

Kreditų ūkininkams sąlygos:

  • Metinių palūkanų norma – nuo 2.90 proc.
  • Paskolos grąžinimo terminas – 5 metai ir ilgesnis
  • Kredito grąžinimo periodiškumas visiškai priderinamas prie Jūsų įplaukų, pvz., ūkininkai, auginantys grūdines kultūras ir gaunantys pajamas kartą metuose, paskolos įmokas galės mokėti kartą per metus.
  • Paskolos grąžinimui užtikrinti gali būti pateikiamas laidavimas ar turto įkeitimas, o neturint pakankamų užtikrinimo priemonių, pasirūpinsime UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantija“.
  • Nėra jokių baudų ar mokesčių už paskolos grąžinimą anksčiau numatyto laiko!
  • Yra galimybė pasinaudoti palūkanų kompensavimo mechanizmu.

 

Dėl ūkininkų kreditų konsultuoja

Ernesta Kuniauskaitė-Stankevičienė

Klientų vadybininkė

Tel. +370 678 50378
El. paštas: ernesta@uku.lt

Kaip gauti paskolą?

  1. Jei dar nesate mūsų unijos nariu, juo tapti. Informaciją apie narystę rasite čia.
  2. Pateikti informaciją apie savo ūkį (pasėlių deklaraciją, ūkio apskaitos žurnalą arba balansą ir pelno(nuostolio) ataskaitą.