Informuojame, kad nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi Utenos kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos.

Taisyklėse atlikti pakeitimai, susiję su įsigaliojusia Antrąja mokėjimo paslaugų direktyva (PSD2):

  • keičiamas neautorizuotų mokėjimų (atliktų be mokėtojo sutikimo) lėšų sugrąžinimo terminas. Sužinoję apie neautorizuotą mokėjimo operaciją, nedelsdami, bet ne vėliau kaip iki kitos banko darbo dienos pabaigos grąžinsime neautorizuotos mokėjimo operacijos sumą, išskyrus atvejus, kai įtariame mokėtojo sukčiavimą;
  • nuo 150 Eur iki 50 Eur mažėja nuostolių suma, kurią vartotojams gali tekti padengti dėl neautorizuotų mokėjimų, jeigu buvo pasinaudota neteisėtai pasisavinta mokėjimo priemone;
  • aprašyta, kaip bus vykdomi mokėjimai ir pateikiama informacija, kai klientas naudojasi trečiųjų šalių teikiamomis mokėjimo inicijavimo ir / ar sąskaitos informacijos paslaugomis.

Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia: Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos nuo 2018-08-01.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 838950995 arba el. paštu info@uku.lt.

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2018 m. rugpjūčio 1 dienos.

Pagarbiai,

Utenos kredito unija