Informuojame,

kad nuo 2016 m. kovo 1 d. keisis kai kurie Utenos kredito unijos mokėjimo paslaugų įkainiai. Pirmasis pasikeitimas palies klientus, kurie mokėjimo nurodymus pateikia per internetinės bankininkystės sistemą i-Unija. Šiuo metu tokie mokėjimo nurodymai nekainuoja, o nuo 2016 m. kovo 1 d. bus taikomas 0.29 Eur komisinis mokestis. Atkreipiame dėmesį, kad šis komisinis mokestis yra per pusę mažesnis, nei mokestis už mokėjimo nurodymus, pateikiamus kredito unijos kasose ir mažiausias tarp Utenoje veikiančių bankų.

Mokėjimai už telekomunikacijų, komunalines ar energijos tiekimo paslaugas, pateikti per modulį „Įmokos ir mokesčiai“, lieka nemokami.

Taip pat nuo 2016 m. kovo 1 d. nustatomas 0.09 Eur mokestis už lėšų eurais užskaitymą iš kitų Lietuvoje arba kitose EEE šalyse veikiančių mokėjimo paslaugų teikėjų. Šiuo metu už šią operaciją mokestis nėra taikomas.

Atkreipiame klientų dėmesį, kad nuo 2016 m. pradžios, Lietuvai prisijungus prie Europos vieningos mokėjimų sistemos SEPA, internetinės bankininkystės pagalba galėsite atlikti tarptautinius mokėjimo nurodymus į Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis. Tokių mokėjimų nurodymų kaina bus tokia pati, kaip vietinių mokėjimo nurodymų, t. y. iki 2016 m. kovo 1 d. – 0 Eur, nuo 2016 m. kovo 1 d. – 0.29 Eur.

Informacijos tel. 8 389 50995