Pristatome pirmąjį šių metų „Kredo“ žurnalo numerį – gausų aktualių temų ir pokalbių. Leidinys pasiekiamas tiek internete, tiek kredito unijų padaliniuose.

Eurui atėjus į Lietuvą, pirmiausia sužinosime, kuri iš kredito unijų sulaukė daugiausiai norinčių pasikeisti valiutą. Taip pat tradiciškai pristatysime dar vieną kredito unijų veidą ir numerio herojų – kasmet į medžioklę patraukiančią, veiklią jauną moterį – kredito unijos „Gargždų taupa“ vadybininkę Lidiją Mažutytę.

Be to, pradėsime vis daugiau dėmesio sulauksiančią temą apie Lietuvos kredito unijų koncepcijos pokyčius, kuriuos apžvelgs skirtingų sričių specialistai: šįkart mintimis pasidalins Seimo narys Andrius Palionis.

„Sėkmės istorijų“ rubrikoje – VSF paramos dėka saulės elektrinę ant garažo stogo pasistatęs jurbarkiškis ir įkvepiančia logika besivadovaujantis autoserviso savininkas. Įžvalgomis apie Bankų sąjungos bendrą priežiūros mechanizmą ir jo įtaką Lietuvai bei kitoms Europos šalims pasidalins Aurelijus Cvilikas, artėjant kredito unijų veiklos dvidešimtmečiui LCKU rinkodaros specialistas Gerardas Nadieždinas papasakos apie atsinaujinantį LKU prekės ženklą ir numatomus pokyčius, o rubrikoje „Po darbų“ rasite su Šv. Velykų tradicijomis susijusius patarimus.

Leidinys pasiekiamas čia.

Šaltinis: http://lku.lt/2015/04/02/kredito-uniju-zurnalas-kredo-jau-pasiekiamas-kredito-unjose-ir-e-erdveje/