Verslumo skatinimo fondas (VSF) tarptautinėje konferencijoje “Fi-Compass” pristatomas patikimu pavyzdžiu, kaip galima sėkmingai skatinti smulkų ir vidutinį verslo kūrimą ir plėtrą valstybės gyvenime. VSF administruoja Invega, o priemonę įgyvendina Lietuvos centrinė kredito unija.

 

VSF paskolas suteikia 57 kredito unijų konsorciumas.

Praėjusių metų pabaigoje, Europos Komisijos užsakymu Europos investicijų bankas atliko pasiteisinusių ir sėkmingai įgyvendintų finansinių priemonių visoje ES analizę. Verslumo skatinimo fondas kaip finansinė priemonė verslo pradžiai taip pat buvo atrinkta ir detaliai išanalizuota.

Ši atvejo studija iliustruoja dabartinę patirtį įgyvendinant finansines priemones kaip novatorišką verslo finansavimo alternatyvą. Siekiama, kad sėkmingos panašios finansinės priemonės būtų įgyvendinamos ir 2014-2020 metų programavimo laikotarpyje. Plačiau su studija galima susipažinti čia.

Pranešimus skaitė Žaneta Maskaliovienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė, ir Audrius Zabotka, Invega generalinis direktorius.

Konferenciją rengia Europos Komisija ir Europos Investicijų bankas, dalyvauja daugiau nei 400 atstovai iš ES šalių narių, vadovaujančiųjų ir įgyvendinančiųjų institucijų, kurios administruos ir įgyvendins 2014-2020 m. periodo programas ir priemones.

Daugiau informacijos apie VSF kreditavimą rasite čia.

Šaltinis: http://lku.lt/2015/01/20/verslumo-skatinimo-fondas-tapo-pavyzdziu-kuriant-naujas-finansines-priemones/