Lietuvos kredito unijų bendruomenių rėmimo programos „Gera kurti kartu“ projektai jau įsibėgėja  – sausio 23-24 dienomis Eržvilko gimnazistai semsis finansinio švietimo su ekonomikos eksperte, publiciste ir dėstytoja Aušra Maldeikiene. Renginys finansuojamas iš rėmimo programos „Gera kurti kartu“.

Rėmimo programą globoja Lietuvos centrinė kredito unija, o iniciatyvą padeda įgyvendinti Jurbarko kredito unija.

„Tiek vaikų, tiek suaugusių finansinio raštingumo klausimas Lietuvoje vis dar yra aktualus. Todėl nusprendėme stiprinti gimnazistų žinias ir mokytis racionaliai derinti išlaidas ir pajamas, planuoti šeimos ar asmeninį biudžetą. Drauge su eksperte A. Maldeikiene diskutuosime, kaip stiprinti skirtingo amžiaus gyventojų finansinio raštingumo žinias, kokios pasitaiko dažniausios klaidos.“, – teigia Eržilo gimnazijos atstovai.

Renginį organizuoja Eržvilko bendruomenės centras drauge su Jurbarko kredito unija. Bendruomenių rėmimo programoje „Gera kurti kartu“ atrinkta ir finansuota 17 projektų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.

Šaltinis: http://lku.lt/2015/01/13/bendruomeniu-remimo-programa-gera-kurti-kartu-erzvilko-moksleiviai-su-a-maldeikiene-mokysis-finansinio-svietimo/