Artėjant jaukiausioms, šilčiausioms, drauge visus suburiančioms šventėms stengsimės vyraujančią stebuklo laukimo nuotaiką užkrėsti antruoju „Kredo“ leidiniu! Koks šio numerio sėkmės receptas?  Šįkart numeris bus ypač gausus linkėjimų ir šviesių idėjų. Pirmiausiai leidinyje apžvelgsime 2014 ir ateinančius 2015 metus.

Kredo virselis

 

Praeinantys metai buvo gausūs galimybių, o kiekviena išnaudota galimybė sukuria naują galimybę, todėl to paties tikimės ir iš ateinančių.

Mūsų „Kredo“ prieskonis – numerio herojus – ne tik kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ administracijos vadovas, bet ir itin daug laiko baidarių sportui skirianti, nemažai laimėjimų Lietuvos bei pasaulio mastu pelniusi asmenybė Aurimas Lankas. Šiaulietis sulaužė ne vieną stereotipą,  sulaukė pripažinimo bei laimėjimų.

Gyvenimas be iniciatyvų ar kažko, kas mums suteikia džiaugsmo kasdienybei, būtų neįdomus. Šio numerio iniciatyva – didelio susidomėjimo sulaukęs kredito unijos „Germanto lobis“ surengtas vaikų piešinių konkursas euro tema, kurio tikslas – net ir pačius mažiausius supažindinti su bendrąja ES valiuta.

„Kredo“ leidinyje neapsieisime ir be naujovių. „Inovacijų“ rubrikoje – dvi kredito unijos, kurios suteikė pridėtinę vertę savo nariams per specialias lojalumo programas. Pastarųjų dėka kredito unijų vardas tapo plačiai žinomas tarp vietos ir kitų miestelių gyventojų.

O numerį užbaigsime sėkmės istorijomis su gardžiais receptais šaltai žiemos dienai. Kad ir jūsų virtuvėje prieš artėjančias šventes suktųsi visi artimiausi žmonės, įsivyrautų gardus kvapas ir jaukus laikas kartu. Gražių švenčių, mielieji!

Leidinys pasiekiamas čia.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/12/19/kredito-unijose-jau-galima-rasti-kaledini-zurnala-kredo/