63 Lietuvos kredito unijų bendruomenių projektų rėmimo programa „Gera kurti kartu!” sulaukė gausaus bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų susidomėjimo – sulaukta per šimtas paraiškų. Aktyviausio susidomėjimo sulaukta iš Kauno, Šilutės ir Telšių, nedaug atsiliko ir Raseinių, Šiaulių, Ukmergės ir Tauragės regionų.

„Sulaukėme daug skirtingų idėjų, kaip gerinti bendruomenės, miesto aplinką, mažinti socialinę visuomenės atskirtį. Linkime, kad atrinktos ir įgyvendintos idėjos padidintų gyvenimo kokybę, suvienytų bendruomenes, o projektų veiklos – sustiprintų miestų ir miestelių gyventojų kooperaciją“, –  teigė programos vadovė, LCKU projektų specialistė, Greta Šniaukštaitė.

Bendruomenių projektų programos fondas siekia 60 tūkts. Lt. Bendruomenių projektų rėmimo programos „Gera kurti kartu!” globėja – Lietuvos centrinė kredito unija.

Atrinktos projektų paraiškos į kredito unijų rėmimo programą „Gera kurti kartu“  bus paskelbtos š.m. gruodžio 22 d. svetainėje lku.lt.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/12/16/sulaukta-daugiau-nei-100-bendruomeniu-ir-nvo-projektu-paraisku-i-bendruomeniu-remimo-programa-gera-kurti-kartu/