Asociacijos Lietuvos kredito unijos (ALKU) valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus apdovanotas Lietuvos kooperatyvų sąjungos garbės ženklu už indėlį vystant ir stiprinant kooperaciją. Apdovanojimas įteiktas per Tarptautinę kooperacijos dieną.

photo(10)„Šis apdovanojimas tai yra svarbus įvertinimas tiek man asmeniškai, tiek kredito unijoms. Dėsime visas pastangas, kad kooperacija, kaip bendradarbiavimo forma, Lietuvoje gyvuotų dar ilgus metus ir teiktų geriausią naudą šalies gyventojams“,- teigia Asociacijos Lietuvos kredito unijos vadovas Ramūnas Stonkus.

R. Stonkus asociacijoje vadovo pareigas eina jau antrąją kadenciją, kredito unijų sektoriuje ALKU vadovas dirba ir aktyviai veikia daugiau nei dešimtmetį. Ramūno Stonkaus veikla yra jau ne kartą įvertinta ir apdovanota už aktyvų bendradarbiavimą, verslumo ugdymą skirtinguose šalies regionuose.

Primename, kredito unijos Lietuvoje yra vienintelės kooperatinės kredito įstaigos Lietuvoje, kurių veikla ateinančiais metais pasieks 20 veiklos metų. Asociacija Lietuvos kredito unijos vienija ir atstovauja 63 kredito unijas.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/07/09/asociacijos-lietuvos-kredito-unijos-vadovas-apdovanotas-garbes-zenklu/