Kaip įgyvendinti idėją iki sėkmingo verslo neturint milijono? Į šį klausimą atsakymų ieškojo Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) atstovas Tomas Valauskas drauge su Šilutės krašto jaunuoliais. Diskusija vyko Šilutės kredito unijoje, kur buvo surengta konferencija „Nuo idėjos iki sėkmingo verslo“. Renginio iniciatoriai Šilutės kredito unija ir asociacija „Pamario jaunimas“.

„Sukurti verslui būtinos svarbiausios ašys yra idėja, komanda ir pradinės investicijos. Originali idėja užtikrina verslo išskirtinumą, o komanda ir pradinės investicijos – sėkmingą verslo įgyvendinimą“,- pasakoja T. Valauskas.

Diskusijoje taip pat buvo analizuojami verslo idėjos subrandinimo metodai, rinkos tyrimų nauda norimai paslaugai ar produktams sukurti, būtinos verslo pradžios sąlygos ir rizikos įsivertinimo būdai bei galimybės.

Šilutės kredito unijos atstovė Tatjana Kuturienė pateikė unijos verslininkų sėkmingus veiklos pavyzdžius iš Verslumo skatinimo fondo. Taip pat konferencijoje savo patirtimi pasidalijo ir patys verslininkai: grožio salono šeimininkė Inga Gečienė, gėlių salono „Meilenė“ šeimininkė Renata Kislinkienė bei UAB „Valdvera“ vadovai Valdemaras Mažutis ir Mantas Veryga.

Verslininkai pasidalijo, kiek reikėjo darbštumo ir kantrybės įgyvendinti savo idėjas. Nors visų idėjos skirtingos, tačiau jų įgyvendinimo sėkmės receptai turėjo panašumų: gerai pradžiai reikėjo suburti bendraminčius, sukurti verslo planus ir sėkmingai pasinaudoti Verslumo skatinimo fondu.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/06/10/silutes-kredito-unijos-diskusijoje-kaip-igyvendinti-verslo-ideja/