Kredito unijų išskirtinės kreditavimo sąlygos žemdirbiams ir žemės ūkio bendrovėms pratęstos iki šių metų birželio 30 d. – džiugias naujienas praneša Lietuvos centrinės kredito unija (LCKU).

„Kredito unijos visuomet buvo vienomis didžiausių žemdirbių finansinių partnerių. Todėl atsižvelgdamos į žemdirbių poreikius ir aktyvumą kredituojant žemės ūkio verslą, Centrinė kredito unija ir kredito unijos pratęsė šią akciją ilgesniam laikotarpiui“,- teigia LCKU atstovai.

Šių metų pavasarį 63 kredito unijas vienijančios LCKU ir asociacija “Lietuvos kredito unijos” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Žemės ūkio rūmais, kuria unijos šiais metais įsipareigojo dėl žemės ūkio paskirties paskolos atsakymą  duoti vos per 1,5 savaitės. Daugiau apie paskolų sąlygas galite rasti čia arba artimiausioje LCKU sistemos kredito unijoje.

LCKU sistemai priklausančiose 63 kredito unijose yra per 14,5 tūkst. ūkininkų, kurie aktyviai naudojasi unijų teikiamomis finansinėmis paslaugomis. Pasak LCKU atstovų, kryptingai įgyvendinama strategija, kurios pagrindas – atsižvelgiant į žemės ūkio sektoriaus specifiką teikti palankiausias kreditavimo sąlygas rinkoje – leido kredito unijoms tapti strateginėmis žemdirbių partnerėmis daugelyje rajonų ir prisidėti prie agroverslo sektoriaus augimo.

Kredito unijos lyderių pozicijas įtvirtino ir bendradarbiaudamos su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu. 2013 metais kredito unijų suteiktų paskolų su fondo garantijomis suma buvo didžiausia iš visų Lietuvos kredito įstaigų ir sudarė 26 proc. garantijų sumos.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/06/09/isskirtines-kreditavimo-salygos-zemdirbiams-pratestos-ilgesniam-laikotarpiui/