Kauno mažiesiems skirtas „Sūpuoklių“ projektas šiemet suteikė dar daugiau džiaugsmo – atnaujintos net 5 vaikų žaidimų aikštelės. Iniciatyvą įgyvendina Kauno „Rotaract“ klubas drauge su bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu“ ir kitais rėmėjais. Programos globėjai Lietuvos centrinė kredito unija ir Asociacija Lietuvos kredito unijos.

„Sūpuoklių“ projektas šiemet jau trečią kartą sutelkė Kauno jaunimą geriems darbams. Jo metu atnaujintos esančios apleistos vaikų žaidimų aikštelės – įrengti nauji suoliukai, pataisytos senos sūpynės, pakabintos naujos sūpynės, atvežta naujo smėlio į dėžes, atlikti suvirinimo, dažymo, o kai kur ir betonavimo darbai.

Kredito unijų programos “Gera kurti kartu” globėjai dėkoja “Rotaract” klubui už puikų iniciatyvos įgyvendinimą.

„Viską atlikome patys savo rankomis. Prireikė tik įsigyti reikiamas medžiagas – teptukus, dažus, pirštines bei atsinešti įrankių. Kadangi projektą vykdome jau trečią kartą, nuspręsti, ko gali prireikti, nebuvo sunku– sėmėmės patirties iš praėjusių metų, – pasakojo projekto vadovas Artūras Barkauskas. – Nesame labai patyrę darbininkai, todėl mums padėjo ir aplink gyvenantys žmonės. Visuomet juos kviečiame prisijungti prie darbų ir tikimės, kad kasmet bus vis mažiau abejingų šiai iniciatyvai. Taip pat nudžiugino ir mažieji kiemų gyventojai, labai noriai dabinę aikšteles, kuriose vėliau patys ir žais.“

Projekto tikslas yra paskatinti vaikų laisvalaikį kieme – bendraujant, dalinantis sūpynėmis ir žaidžiant smėlio dėžėse. Rengiant projektą pastebėta, kad dar prieš porą metų atnaujintos žaidimų aikštelės vis dar yra populiari vaikų žaidimų vieta.

Projektą Kauno Rotaract klubas rengia kasmet, todėl visus Kauno daugiabučių kiemų gyventojus, kurie nori, kad ateinančiais metais projektas būtų vykdomas jų kiemuose, kviečiame rašyti el.paštu info@rotaract-kaunas.lt.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/06/04/kredito-uniju-bendruomeniu-programa-gera-kurti-kartu-atnaujintos-zaidimo-aiksteles-dziugina-mazuosius-2/