Kredito unijų atstovai, įsitraukdami į įvairaus pobūdžio sporto renginius, kviečia unijų narius drauge praleisti laiką sveikai ir veikliai. Šiemet kredito unijų ir Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) komandos nariai jau sėkmingai  dalyvavo Kauno dviračių maratone, Lazdijų bėgimo maratone ir Trakų pusmaratonyje ir Lietuvos dviračių maratonų taurės 2014 Druskininkų etape.

„Komandiniai žaidimai ar sporto rungtys – tai ne tik dalis sveikos gyvensenos, bet ir puikūs kooperacijos pavyzdys. Kviečiame kuo daugiau kredito unijų narių, darbuotojų ir vadovų pavasarį ir vasarą praleisti aktyviai sporto renginiuose ar gamtoje“, – maloniai ragina LCKU rinkodaros specialistas Gerardas Nadieždinas.

Pasak G. Nadieždino, LCKU komandos atstovai šią vasarą taip pat planuoja dalyvauti Anykščių „Nykštietiškame triatlone“,  Lietuvos dviračių maratonų taurės 2014 Anykščių ir Molėtų etapuose, Kauno ir Vilniaus bėgimo maratonuose.

Kauno dviraciu maratonas2014

Druskininkai_dviraciu maratonas Druskininkai_dviraciu maratonas_2 Lazdiju_begimo maratonas_2014 Trakai-begimo maratonas

Šaltinis: http://lku.lt/2014/05/18/kredito-uniju-atstovai-kviecia-aktyviai-dalyvauti-pavasario-ir-vasaros-sporto-renginiuose/