Kaip sėkmingai pradėti verslą, kad jis kuo greičiau įsibėgėtų ir nežlugtų? Tokie klausimai dažnai sukasi verslininkų mintyse ir pokalbiuose. Šių atsakymų ieškodami pakalbinome Akademinės kredito unijos finansuoto  verslo„uodas.lt“ įkūrėją ir LCKU Rizikos valdymo grupės vadovą Aurelijų Cviliką.

Jauni verslininkai bandė įminti mįslę, su kuria susiduria dauguma jaunų tėvelių, kur dėti išaugtus ir beveik naujus drabužėlius, nusibodusius ir nebenaudojamus žaislus ar kitus daiktus, kurių prisikaupia auginant mažylį? Ar verta pirkti naują nepigų drabužėlį, kurį atžala vilkės tik keletą kartų, jei galima įsigyti padėvėtą, tačiau puikios būklės ir už prieinamą kainą?

Uodas.lt įkūrėja Gitana Granickienė, nusprendusi imtis naujos veiklos kartu su bendraminčiais iš pradžių įkūrė virtualų šeimos turgelį, o vėliau pradėjo rengti susitikimus arenose.

Vaizdo reportaže Lietuvos centrinės kredito unijos Rizikos valdymo grupės vadovas Aurelijus Cvilikas tai pat duos keletą patarimų, kaip išsilaikyti ir nežlugti, kai verslas puikiai sekasi.

Daugiau: http://www.delfi.lt/projektai/duokit-sansa/video/sekmingo-verslo-paslaptys-kaip-issilaikyti-ir-nezlugti.d?id=64575366#ixzz2zb9qCCdg

Šaltinis: http://lku.lt/2014/04/22/lcku-ekspertai-pataria-kaip-verslui-issilaikyti-ir-nezlugti/