Verslumo skatinimo fondo (VSF)  ir kredito unijų dėka vystomi ne tik smulkūs verslai, bet ir plėtojama medicina. Projekte „Duokit šansą” pristatoma dar viena verslo istorija, kuri sėkmingai plėtojama iki šiol.

VSF finansuota, sostinėje  „Ultra Klinika” įkurta Vilniaus universiteto Onkologijos institute dirbančių  specialistų sėkmingai vykdo veiklą jau pusę metų. Didžiausias dėmesys čia skiriamas ultragarsinei diagnostikai, krūtų ligų bei galvos-kaklo navikų diagnostikai bei gydymui.

Medicinos centro vadovė ir viena įkūrėjų Jekaterina Šemetova-Pocė turėjo pasiūlymų išvykti dirbti į užsienį, tačiau jais nesusiviliojo ir nusprendė kartu su vyru LOR specialistu Linu Pociumi imtis nuosavo verslo. Šią svajonę įgyvendino su kredito unijos suteiktu finansavimu per VSF.

Vaizdo reportaže Lietuvos centrinės kredito unijos projekto „Verslo skatinimas“ atstovė Jūratė Tamošaitytė papasakos, kaip tinkamai parengti verslo planą ir įgyvendinti verslo idėją.

Reportažas pasiekiamas čia: http://www.delfi.lt/video/verslas/verslas_lietuviskai/pataria-ekspertas-kaip-tinkamai-parengti-verslo-plana.d?id=64512364#ixzz2yrMCFvky

Šaltinis: http://lku.lt/2014/04/14/lcku-pataria-kaip-tinkamai-parengti-verslo-plana/