Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) atstovai dalijasi ekspertinėmis nuomonėmis ir įžvalgomis apie pradedantįjį verslą. Patarimai pasiekiami kiekvieną savaitę per specialių laidų ciklą, portalo delfi.lt skiltyje „Duokit šansą“.

Laidų metu nagrinėjama ir kalbama apie svarbiausias verslininko savybes, žingsnius, kurie turi būti įgyvendinti, verslo plano parengimo pagrindines taisykles, verslo finansavimo galimybes. Patarimus suteiks LCKU Europos sąjungos skyriaus vadovas Tomas Valauskas, LCKU Rizikos valdymo grupės vadovas Aurelijus Cvilikas, „Verslo skatinimas“ projekto atstovė Jūratė Tamošaitytė.

 Projekto reportažai pasiekiami čia.

Projekto metu „Duokit šansą“ gyventojai kviečiami siūlyti, kur kokio verslo, produktų ar paslaugos iš tiesų trūksta. Trūkstamus verslus būtinai reikia pažymėti žemėlapyje, kurį sumažinus ekrane matysite visas neišnaudotas galimybes.Geriausius pasiūlymus išrinks portalo skaitytojai, kiekvieną jų bus galima vertinti.

Savo pasiūlymus galite siųsti kovo ir balandžio mėnesiais. Tuo metu pagrindiniame naujienų portale vyks verslumo projektas “Duokit šansą!”, kuriame ne tik išsiaiškinsime, kokio verslo trūksta Lietuvos regionuose, bet ir griausime nusistovėjusius verslo mitus, kalbinsime sėkmingai verslaujančius žmones, kurie dalinsis ne tik savo įžvalgomis ir patarimais.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/03/31/lcku-ekspertu-patarimai-apie-pradedantiji-versla-specialiose-laidose-duokit-sansa/