Tavo mieste nėra geros kirpyklos, vaikų kavinukės ar darželio, automobilių servisų trūksta, kada bus galima nusipirkti naminių bandelių ir kavos išsinešimui, kas gali pagaminti unikalius koklius krosniai… Tai tik labai mažai užuominų apie verslą, kurį galima būtų pradėti Lietuvos regionuose. Projektą inicijuoja „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA). Projekte bendradarbiaujama ir su Lietuvos centrine kredito unija.

Jei pastebite ar skundžiatės, kad jūsų mieste trūksta kokių nors paslaugų, pasidalinkite idėjomis ir mintimis su potencialiais verslininkais. Kad tai padaryti būtų paprasčiau – užpildykite anketą be jokios registracijos.

http://www.delfi.lt/projektai/duokit-sansa/

Portalas delfi.lt gaus  informaciją, paruoš ekspertų vertinimą ir pridės komentarus bei paskelbs tai rubrikoje “Mano mieste trūksta”. Trūkstamus verslus būtinai reikia pažymėti žemėlapyje, kurį sumažinus ekrane matysite visas neišnaudotas galimybes.

Geriausius pasiūlymus išrinks portalo skaitytojai, kiekvieną jų bus galima vertinti.

Savo pasiūlymus galite siųsti kovo ir balandžio mėnesiais. Tuo metu pagrindiniame naujienų portale vyks verslumo projektas “Duokit šansą!”, kuriame ne tik išsiaiškinsime, kokio verslo trūksta Lietuvos regionuose, bet ir griausime nusistovėjusius verslo mitus, kalbinsime sėkmingai verslaujančius žmones, kurie dalinsis ne tik savo įžvalgomis ir patarimais.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/03/05/pranesk-kokio-verslo-truksta-ten-kur-gyveni/