Vilniaus regiono kredito unija (VRKU) suteikė paskolą iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) UAB „Robert Kalinkin“ veiklos plėtrai. Už paskolos lėšas vienas žinomiausių naujosios kartos dizainerių Lietuvoje, planuoja įsigyti reikiamos įrangos bei kurti specialią elektroninę parduotuvę. Tokiu būdu planuojama standartizuoti gamybos procesus ir sukurti naujų patrauklių kolekcijų.

VSF paskolų išdavimo koordinuojančios Lietuvos centrinė kredito unijos (LCKU) atstovų teigimu, Verslumo skatinimo fondas yra efektyvi priemonė vystyti esamas ir plėtoti naujas verslo idėjas. Tikimasi, kad pasinaudojęs šiomis priemonėmis mados verslas taps vienu iš savo verslo šakos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

„Robert Kalinkin“ prekės ženklas yra plačiai žinomas Lietuvoje bei lojaliems klientams užsienyje, turintis didelį augimo bei eksporto potencialą. Įgyvendinus šį projektą, naujo lietuviškos mados prekės ženklo garsinimu rūpinsis 15 šioje įmonėje įdarbintų darbuotojų.

Primename, per trejų su puse metų laikotarpį iš VSF pradedantiesiems verslininkams jau suteikta paskolų už 34,1 mln. litų. VSF didžiausia skolinama suma yra 86 tūkst. litų, o vienas pagrindinių šios paskolos privalumų – 95 proc. faktiškai sumokėtų paskolos palūkanų kompensavimas. Per trijų su pusę metų laikotarpį 530 įmonių kompensuota palūkanų suma siekia per 1,64 mln. litų. Paraiškų priėmimas palūkanų kompensavimui yra pratęstas iki š.m. gegužės 31 d.

Paskolos iš VSF bus teikiamos iki 2014 metų birželio 30 d. Paskolas išduoda 57 kredito unijos, jų išdavimą koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), o fondą valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Šaltinis: http://lku.lt/2014/01/15/vilniaus-regiono-kredito-unija-finansavo-mados-verslo-projekto-pletra/