63 Lietuvos kredito unijų bendruomenių projektų rėmimo programa „Gera kurti kartu!” sulaukė gausaus bendruomenių susidomėjimo. Unijas pasiekė per du šimtus projekto idėjų, kaip pagerinti bendruomenės gyvenimą.

„Jau ketvirtus metus iš eilės bendruomenių projektų rėmimo programa siekiame suartinti bendruomenės narius ir jiems padėti.  Tikimės, atrinktos ir įgyvendintos idėjos bus sektinas kooperacijos ir bendrystės pavyzdys ir kitiems miesto ar miestelio gyventojams“, –  teigė Asociacijos Lietuvos kredito unijos Valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Šiais metais, kaip ir pernai, aktyvumu itin pasižymėjo Kauno miesto bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos. Iš laikinosios sostinės sulaukta net 44 paraiškų, Telšių, Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio po 20-22 paraiškos, Šiaulių, Utenos – 15-19 paraiškų.

Bendruomenių projektų programos fondas šiais metais buvo padvigubintas nuo 30 iki 60 tūkts. Lt. Atrinktos projektų paraiškos į kredito unijų rėmimo programą „Gera kurti kartu“  bus paskelbtos gruodžio 17 d. svetainėje www.lku.lt.

Šaltinis: http://lku.lt/2013/12/05/kredito-unijas-pasieke-per-200-bendruomeniu-ir-nvo-projektu-paraisku/