Kredito unijai „Tikroji viltis“ įteiktas apdovanojimas ,,Už inovatyvumą aptarnaujant Akmenės rajono gyventojus“. Nominaciją unijai įteikė Akmenės rajono savivaldybė per Verslininkų dieną. Tai jau antras Akmenės rajono savivaldybės apdovanojimas, pernai kredito unija „Tikroji viltis“ apdovanota „Už pagalbą smulkiam ir vidutiniam verslui“.

„Apdovanojimas kredito unijai yra didžiulis veiklos įvertinimas. Džiaugiamės šiuo pasiekimu ir toliau nenumaldomai stengsimės eiti drauge su inovatyviomis priemonėmis teikiant draugiškas finansines paslaugas Akmenės gyventojams“, – teigia kredito unijos „Tikroji viltis“ ir Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Verslininkų dienos metu taip pat buvo surengta konferencija „Kas trukdo sėkmingai plėtoti verslą Akmenės rajone?“ – čia sulaukta ne tik gausybė apdovanojimų, bet ir garbių svečių.

Renginio dalyvius pasveikino Čekijos ir Pabaltijo komercijos rūmų prezidentas Petr Rachunek ir direktorius Karel Sykora, Akmenės savivaldybės pirmininko pavaduotoja Vija Keršus ir Vystymo komiteto pirmininkas.

Konferencijoje „Kas trukdo sėkmingai plėtoti verslą Akmenės rajone?“ pranešimus skaitė VšĮ  „Investuok Lietuvoje“ projektų valdymo departamento projektų vadovas Lukas Savickis (pranešimas „Užsienio investicijų pritraukimas į Lietuvos regionus“), VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regionui Auksė Vizbarienė (pranešimas „Versli Lietuva“ teikiama pagalba verslui“), Akmenės rajono verslininkų asociacijos narys Rimantas Kraujutis, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos Jaunimo komiteto narė Aistė Kumponaitė, dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas (pranešimas „Kiek kainuoja proveržis?“).

Konferenciją vedė ir svečių pranešimus apibendrino Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas. Renginį surengė Akmenės rajono savivaldybė drauge su Akmenės rajono verslininkų asociacija.

Šaltinis: http://lku.lt/2013/12/02/kredito-unija-tikroji-viltis-apdovanota-uz-inovatyvuma-aptarnaujant-akmenes-rajono-gyventojus/