Startuojant naujiems mokslo metams Kauno kredito unija drauge su partneriais Kaune inicijuoja akciją – piešinių konkursą „Mums saugu,  kai mes kartu“. Renginio tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių ir darželinukų priminti saugios elgsenos gatvėse, kiemuose, gamtoje, mus supančioje aplinkoje taisykles ir saugių finansų dėsnius.

Renginys vyks rugsėjo 10 dieną 15 val. Kauno Vienybės aikštėje. Lankytojų lauks policijos bičiulis šuniukas Amsis, saugaus eismo viktorina, finansų palapinė ir gamtos laboratorija.

Viso renginio metu  į dalyvių klausimus atsakinės policijos patruliai, kredito unijos specialistai, o teisingos elgsenos gamtoje taisykles dar sykį primins aplinkosaugos pareigūnai. Dalyvausiantiems vaikams svarbios ir kartais jiems sudėtingai skambančios žinios bus pateiktos linksmai bei žaismingai. Visiems dalyvaujantiems tai puiki proga „užtvirtinti“ savo žinias, sužinoti svarbiausią informaciją ir smagiai praleisti laiką.

Nei vienas šventės dalyvis neliks be dovanų, o sumaniausiems ir aktyviausiems dalyviams bus įteikiami specialūs prizai. Piešinių konkurso laimėtojams Kauno kredito unija įsteigė ir prizus – siurprizus.

Nepraleiskite progos gerai praleisti laiką, pabūti gryname ore ir dar sykį prisiminti pagrindines taisykles kaip išvengti nelaimių, teisingai elgtis ir būti saugiems!

Registruotis: info@kku.lt  ir  837 752 762

Daugiau informacijos: 8 611 24516

 

Šaltinis: http://lku.lt/2013/08/30/kauno-kredito-unija-kviecia-moksleivius-prisiminti-saugaus-eismo-elgsenos-ir-finansu-valdymo-kartu/