Lietuvos finansų įstaigomis ir rinka aktyviai domėjosi ir patirties semėsi delegacija iš Ukrainos Prezidentūros, Ukrainos centrinio banko, Ukrainos bankų  ir kredito unijų priežiūros departamentų atstovų.  Pareigūnai atvyko ir Lietuvoje svečiavosi Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) ir Asociacijos Lietuvos kredito unijos (ALKU) vadovų kvietimu.

„Džiaugiamės, kad galime pasidalyti veiklos patirtimi su kaimyninės šalies finansinių įstaigų atstovais. Tiek Ukraina, tiek Lietuva turi puikių pavyzdžių, kaip gali būti vystomas kredito unijų sektorius. Tokios diskusijos ir susitikimai suteikia neįkainojamos patirties ir papildomų įžvalgų skirtingų valstybių finansų rinkos dalyvių klausimais“, – teigia Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Ukrainos delegacija drauge su LCKU ir ALKU atstovais svečiavosi ir aktyviai diskutavo šalies finansų rinkos klausimais Lietuvos Respublikos Seime, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos padalinyje, valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“, uždarojoje akcinėje bendrovėje „Investicijų ir verslo garantijos“ bei bendrovėje „Lietuvos žemės ūkio garantinio fondo“ , skirtingose kredito unijose.

Šaltinis: http://lku.lt/2013/06/13/lietuvos-finansu-rinka-aktyviai-domejosi-ukrainos-kredito-ir-finansu-istaigu-atstovai/