Utenos kredito unija seka puikiu Pareigūnų kredito unijos pavyzdžiu ir taip pat siūlo savo pagalbą Ūkio banko klientams, šiuo metu negalintiems pasinaudoti savo lėšomis, esančiomis minėtame banke.

Utenoje yra Ūkio banko skyrius, tad dalį uteniškių neabejotinai palietė Lietuvos banko sprendimas sustabdyti Ūkio banko veiklą. Todėl kredito unijos valdyba šiandien vieningai nutarė pasiūlyti pagalbą žmonėms, susidūrusiems su finansiniais sunkumais. „Puikiai suprantame, kad uteniškiams, kurių darbo užmokestis, pensijos ar stipendijos buvo pervedamos į Ūkio banką, dabar gali būti sunku įvykdyti būtiniausius savo įsipareigojimus, susimokėti už komunalines paslaugas, įsigyti būtiniausių maisto prekių, vaistų. Todėl esame pasirengę suteikti nedideles, iki 1000 tūkst. litų paskolas 12 mėnesių arba trumpesniam laikotarpiui“, sakė Utenos kredito unijos administracijos vadovas Andrius Mackonis.

Norint gauti 1000 Lt paskolą reikės pateikti įrodymus apie buvimą Ūkio banko klientu ir tapti Utenos kredito unijos nariu. Tampant Utenos kredito unijos nariu, reikia įsigyti 100 Lt pajų. Išsamesnė informacija apie tai, kas gali tapti nariu ir kaip tai padaryti –>

Lengvatinės paskolos suteikiamos be palūkanų ir tik su 20 Lt paskolos suteikimo mokesčiu.

Skaitykite vartojimo kredito pasiūlymą!

Norėdami pasinaudoti šia pagalba, atvykite į Utenos kredito uniją arba bet kurią Utenos kredito unijos kasą: Molėtuose, Tauragnuose arba Užpaliuose.

Utenos kredito unija kooperatinė narių valdoma kredito įstaiga, teikianti paslaugas savo nariams.

Utenos kredito unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos ir asociacijos „Lietuvos kredito unijos“ narė.