Anykščių kredito unija vasarį lydėjo ne tik sėkminga plėtra, bet ir naujos erdvios klientų aptarnavimo vietos atidarymas. Vasario 8 d. unijos naujas duris klientams atvėrė modernios patalpos, išradingai pritaikytos ir patogiam klientų aptarnavimui, ir komfortiškam kolektyvo darbui.

 

Dar prieš iškilmių svečiams įžengiant pro naujųjų patalpų duris, Anykščių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Visminienė trumpai apžvelgė įmonės veiklą, pateikė nuolat augančios ir besiplečiančios unijos pasiekimus ir perspektyvas.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo šventėje dalyvavę Lietuvos Centrinės kredito unijos administracijos vadovas bei valdybos pirmininkas Fortunatas Dirginčius, Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius bei Anykščių kredito unijos adminisracijos vadovė Birutė Visminienė. Naujas patalpas pašventino šios unijos Stebėtojų tarybas narys, Troškūnų parapijos klebonas Saulius Filipavičius. Kiek vėliau, apžiūrėję ir pasigrožėję naujai sutvarkytomis erdvėmis, anykštėnus su įkurtuvėmis sveikino atidarymo iškilmėse dalyvavę Seimo narys Ričardas Sargūnas, rajono vadovai, remonto darbus atlikusios UAB „Dailista“ atstovai, kolegos bei kiti pakviesti svečiai.

Išskirtinis dėmesys iškilmėse buvo skirtas ne tik Anykščių kredito unijos kolektyvui, bet ir ryškiu akcentu naujose patalpose tapusiai fotografijų parodai. Šios parodos autorius – LCKU dirbantis finansų analitikas Arnoldas Fokas pristatė vasarą vykusios bendrijos „Lemtis“ organizuotos ekspedicijos Altajaus krašte akimirkas, tvarkant ir naujai įamžinant lietuvių tremtinių Altajaus krašte amžino poilsio vietas.

Šaltinis: http://lku.lt/2013/02/13/anyksciu-kredito-unija-vasari-pasitiko-moderniu-patalpu-atidarymu/