Vilniaus regiono kredito unija, tęsdama bendradarbiavimą su Balstogės universiteto Vilniaus filialu, skatina pažangiausius mokslinėje, socialinėje ir savanoriškoje veikloje aktyviai dalyvaujančius studentus.

 

Šiais mokslo metais geriausiai besimokantiems skirtos piniginės stipendijos. Taip pat dar keletas studentų gaus nemokamą narystę Vilniaus regiono kredito unijoje ir „Maestro“ mokėjimo korteles. Šios unijos valdybos pirmininkas Valdemaras Karpovičius atskleidė, kad ateityje, siekiant skleisti kooperacijos vertybes jaunimui, planuojamas dar ne vienas susitikimas su studentais.

Vilniaus regiono kredito unija taip pat aktyviai palaiko ir skatina moksleivius. Unija prisidėjo prie Vilniaus S. Konarskio vidurinės mokyklos mokinių šokių ir dainų ansamblio, šiemet švenčiančio 35-erių metų jubiliejų, koncerto. Renginio metu kredito unijos valdybos nariai dėkojo visiems už puikų reginį, linkėjo kūrybinio džiaugsmo, darbingų metų, daugybės nepamirštamų koncertų ir šių nuostabių akimirkų prisiminimui visus dalyvius ir kolektyvo vadovus nudžiugino dovanomis: sportiniais maišeliais ir puodeliais su jubiliejaus atributika.

Šaltinis: http://lku.lt/2013/01/04/vilniaus-regiono-kredito-unija-geriausiems-studentams-iteike-skatinamasias-stipendijas/