Nuo ko geriausia pradėti norint įgyvendinti savo verslo idėją? Šį bei kitus klausimus uždavėme ne vienam verslininkui, kuris savo verslo idėją nusprandė įgyvendinti drauge su kredito unijų pagalba. Šį kartą kalbiname garsaus Kauno naktinio pramogų klubo „Gargaras“ įkūrėją Algirdą Pukį.

Kaip kilo mintis užsiimti pramogų verslu Kaune? Kas įkvėpė?

Idėja kilo rudenį, maždaug prieš du metus. Tai buvo žvarbokas vakaras, todėl labai gerai atsimenu, kaip trijų draugų kompanijoje prie imbierinės arbatos puodelio vystėme idėją, kuri gimė iš alternatyvios renginių erdvės trūkumo mūsų mylimame Kaune. Nuo to laiko ši idėja, be abejonės, labai evoliucionavo, tačiau jaunatviško idealizmo ir maksimalizmo vis dar nestokojame. Plečiamės, didiname renginių spektrą ir mastą – tai mus labai džiugina.

Nuo ko pradėjote įgyvendinti savo viziją arba nuo ko rekomenduotumėte pradėti kitiems?

Sugalvoję idėją, ėmėme tuoj pat ją „šlifuoti“, gryninti ir, gerai išanalizavę poreikį bei rinką, ėmėmės realaus vystymo. Reikėtų pabrėžti, kad vien idėjai išgryninti reikia labai daug laiko ir darbo. Taip pat norėčiau pridėti, kad be geros idėjos ir geros komandos sėkmės siekti nebūtų įmanoma. Mums pasisekė kuo puikiausiai, todėl labai džiaugiamės. Aš asmeniškai labai dėkoju visiems prie to prisidėjusiems.

Na, ir taip pat, kaip reikalinga komanda žmonių, tikinčių idėja, natūralu, kad reikalingas ir finansavimas. Čia mums pasisekė ne ką mažiau – atradome galimybę naują idėją finansuoti pagal „Verslumo skatinimo“ programą. Net nedvejodami programa pasinaudojome ir pateikėme prašymą maksimaliam kreditui gauti.

Kaip manote, kas labiausiai nulėmė jūsų idėjos sėkmę?

Manau, kad sėkmės negali lemti tik vienas dalykas, todėl esu įsitikinęs, kad mūsų sėkmė priklausė bent nuo trijų kertinių dalykų: idėjos, komandos ir ilgų darbo valandų. Visa kita jau tik šių dalykų pasekmės arba vaisiai.

Dėkojame už pokalbį!