Nuo šių metų spalio 1 dienos duris atveria jau trečioji Utenos kredito unijos nutolusi kasa Tauragnuose. Čia unijos nariai galės gauti visas paslaugas, kuriomis yra įpratę naudotis Utenoje: susimokėti mokesčius, papildyti savo sąskaitas, mokėjimo korteles, pasidėti terminuotą indėlį, pateikti paraišką paskolai gauti bei susimokėti eilines paskolos įmokas ir kt. Darbui kasoje buvo pasirinkta tauragniškė Gražina Grašienė.

Šis kasos atidarymas yra dar vienas įrodymas, kad kredito unijos dirba ne vardan pelno, o savo narių labui. Pasak Utenos kredito unijos valdybos pirmininko Andriaus Mackonio, kredito unijos yra vienintelės Lietuvos kredito įstaigos, sėkmingai plečiančios savo narių aptarnavimo tinklą ne tik miestuose, tačiau ir kaimiškose vietovėse.

Pirmąją nutolusią kasą Utenos kredito unija atidarė Užpaliuose 2006 metais, o 2012 metų pradžioje atidaryta antroji kasa Molėtuose.

Šiuo metu Lietuvos centrinės kredito unijos narėmis yra 63 kredito unijos, turinčios daugiau nei 123 nutolusias kasas. Iš viso Lietuvoje veikia 75 kredito unijos.