Utenos kredito unija pradeda socialinę skolininkų gelbėjimo akciją, kurios tikslas yra padėti žmonėms, įklimpusiems į greitųjų kreditų ir kitokių brangių paskolų liūną, ir iš jo išsikapstyti.

Turbūt nerasime tokių, kurie nėra girdėję apie greitus kreditus – reklamos mirga tiek televizijoje, tiek spaudoje, tiek internete. Netrūksta ir tokių, kuriems teko šia paslauga pasinaudoti. Tačiau pastaruoju metu ypač daugėja greitųjų kreditų klientų, kurie nebesugeba grąžinti savo skolų. Pagrindinė nemokumo priežastis – nepakankamai arba visiškai neįvertintos kredito grąžinimo galimybės.

Žinoma, nelengvina skolininkų dalios ir palūkanos už paimtas paskolas, kurių dydis neretai siekia kelis šimtus procentų metinių palūkanų. Palyginimui – bankai už vartojamąsias paskolas skaičuoja iki keliolikos kartų mažesnes palūkanas, o kredito unijoje toks kreditas išduodamas dar pigiau.

Blogiausia, kad žmogus, laiku negrąžinęs brangios paskolos, nebegali pasiskolinti nei viename banke ar kitoje greitų kreditų bendrovėje, nes nei viena organizacija nebenori bendrauti su prasiskolinusiu klientu. Todėl tenka tartis, kad skolos grąžinimas būtų atidėtas, pratęsti mokėjimo terminai. Tačiau tai, žinoma, pareikalauja dar didesnių papildomų išlaidų.

Utenos kredito unija siūlo refinansavimo išeitį: į skolas įklimpusiam skolininkui galime išduoti paskolą, iš kurios būtų grąžinamos visos jo skolos kitose įstaigose. Refinansavimo privalumai:

  • grąžinsite visas skolas kitose įstaigose ir vietoje kelių paskolų skirtingose įstaigose turėsite vieną, todėl atpigs jos aptarnavimo kaštai – sugaišite mažiau laiko įmokoms mokėti, sutaupysite pinigų už piniginius pervedimus, antstolių paslaugas
  • skolininkų duomenų bazėse panaikinamas skolos įrašas
  • nustojamos skaičiuoti didžiulės palūkanos ir delspinigiai
  • naująją paskolą galima bus grąžinti net per penkerius metus
  • pasirinksite, kuri diena yra patogiausia jūsų mokėjimams
  • mokėsite nepalyginamai mažesnes palūkanas
  • tapę kredito unijos nariais, galėsite naudotis kitais mūsų privalumais: naudositės nemokamomis mokėjimo kortelėmis, be papildomų išlaidų galėsite susimokėti mokesčius ir įmokas už komunalines paslaugas, telefono ryšį ir kt.

Siūlome nedelsti, pasiimti visas savo paskolų sutartis ir atvykti į Utenos kredito uniją konsultacijos, kurios metu galėsime aptarti Jūsų refinansavimo galimybes. Daugiau apie skolų refinansavimą skaitykite čia.